Pripravili sme pre vás časovo limitované ponuky na tento týždeň, ktoré vás určite zaujmú.

5

1. Ako prvý produkt v limitovanej ponuke je Xiaomi Redmi 3 PRO. Jeden z najpredávanejších modelov teraz za najnižšiu cenu na Slovensku len u nás. Smartfón disponuje výkonným procesorom Snapdragon 616 s 3GB pamäti RAM. Dovolíme si povedať, že v tejto cenovej kategórií sa nenachádza výkonnejší smartfón.  Aby toho nebolo málo, k telefónu dostanete zdarma silikónový obal a tvrdené sklo SmartZero Protection v hodnote 15€ ZDARMA.

Kúpiť Xiaomi Redmi 3 PRO

4

2. Druhý produkt ktorý si zaslúžil miesto v limitovanej ponuke je smartfón, ktorý ponúkame na Slovensku ako jediný. Je ním Meizu MX6. Táto novinka stojí v momentálnej zľave len 329.99€. Meizu MX6 je výkonný smartfón patriaci do high-end triedy Meizu s procesorom Mediatek Helio X20 disponujúci 3GB RAM a 64GB interným úložiskom. Meizu opäť vsadilo na kovovú konštrukciu,a tento krok môžeme jedine pochváliť.

Kúpiť Meizu MX6 3GB/64GB

1

3. Do limitovanej ponuky sa dostal aj druhý model Meizu s názvom M3 Note. Už z názvu je jasné, že sa jedná o zariadenie s väčšou uhlopriečkou a tá sa zastavila na 5,5″. Smartfón obsahuje Dual-sim slot a prekvapí aj kvalitný 13MPx fotoaparát.

Kúpiť Meizu M3 Note

2

4. Ešte nemáte inteligentný náramok? Chcete si zmerať srdečný tep, denne prejdené kilometre alebo kontrolovať váš spánok?. Je tu pre Vás Xiaomi MiBand 1S s cenovkou 19,99€ a množstvom farebných prevedení.

Kúpiť Xiaomi MiBand 1S

3

5. Legenda ožíva. Jeden z najpodarenejších smartfónov Xiaomi Mi4 je momentálne dostupný vo verzii s 2GB RAM a 16GB internou pamäťou. Dokonalo spracovaný smartfón s kovovým rámom a výborne optimalizovaným 13MPx fotoaparátom, ktorému sa ani niektoré novšie modely nevyrovnajú s cenou len 154,99€. Zdarma dostanete tiež ochranný obal a tvrdené sklo SmartZero Protection.

Kúpiť Xiaomi Mi4 2GB/16GB